HAKKIMIZDA
Biz Kimiz?
 
Bebegold, hamilelik sürecinden başlayıp  4/5 yaşa kadar devam eden süreçte anne ve bebeğin tüm ihtiyaçlarını; kaliteli ürünler, farklı alternatifler, uygun fiyat politikası, satış öncesi &xzsonrası sınırsız bilgi desteği ile 24 saat boyunca karşılamak amacıyla kurulmuş bir internet sitesidir.
 
En İyi Markalar & Farklı Alternatifler
 
Bebegold.com.tr’da Türkiye’nin en  önemli Anne & Bebek markalarının ………. fazla ürünü yer almaktadır. Ürünler %100 orijinal ve garantilidir. Alışveriş sitemizde satılan ürünlerin  doğrudan, üretici, ithalatçı ve distribütör  firmalar ile bayiilik ilişkisi içerisinde çalışmaktadır. Bebegold’ da tüm ürünler özenle seçilir ve en iyi markaların ürünleri satışa sunulur. Sipariş verilen ürünler aynı iş günü içerisinde kargoya verilir ve güvenli şekilde adresinize teslim edilir.
 
Hızlı Kargo & Sınırsız Müşteri Hizmetleri Desteği
 
Ürünler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmekte ve en kısa zaman içerisinde evinize ulaştırılmaktadır.
 
365 gün 7/24 alışveriş
 
Bebegold, reel stok ile çalışan, aradığınız tüm ürünleri 365 gün 7/24 bulabileceğiniz bir online satış sitesidir.
 
Güvenli Alışveriş:  Kredi Kartı & Kapıda ödeme ve Havale seçenekleri
 
Ödeme sayfamızda 128 bit ssl güvenlik sertifikası kullanılmaktadır. Bu nedenle Kredi Kartı bilgilerinizin teknik olarak bizim görmemiz veya bir başkasının eline geçmesi imkansızdır.  
Bebegold kredi kartı ile ödeme yanında havale ve kapıda ödeme ile farklı ödeme seçenekleri sunar.
 
Neden Bebegold’u tercih etmelisiniz?
 
E-ticaret sektöründe satış öncesi ve satış sonrası maksimum hizmet vermek, müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda çözümler oluşturarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, kalite politikamızın temel unsurlarını oluşturmaktadır. Detaylı ürün açıklamaları, ürün fotoğrafları ayrıca kullanım kolaylığı ve satış sırası/sonrası müşteri desteği ve aynı gün kargo servisi gibi sunduğu hizmetler ile Bebegold annelerin hayatını kolaylaştırmaktadır.
 
Bize ulaşın
 
Her türlü soru ve öneriniz için info@bebegold.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.
Bebegold’un hedefi;  hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışımızla tüm Türkiye’deki annelerin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde ve en kısa sürede karşılamaktır